УКРАЇНА І СВІТ. НОВИЙ ДІАЛОГ

Генеральний партнер

АТ «Укрексімбанк» – один з найбільших банків України, 100% статутного капіталу якого належать державі. Основним напрямом діяльності державної фінустанови є комплексне обслуговування підприємств великого, середнього та малого бізнесу, які збільшують експортний потенціал держави. З метою активної підтримки галузей з високим потенціалом розвитку та реального сектору економіки Укрексімбанк активно співпрацює з провідними міжнародними фінансовими організаціями, зокрема Світовим банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією, Європейським інвестиційним банком, з великими іноземними банками і фінансово-кредитними інститутами. Завдяки бездоганній репутації на міжнародних фінансових ринках та позитивним результатам багаторічної діяльності в галузі експортного фінансування банк досяг визнання як прямий позичальник та гарант 36 провідними експортно-кредитними агенціями світу. Банк виконує функції фінансового агента Кабінету Міністрів України з оформлення та обслуговування іноземних кредитів, залучених державою або під державні гарантії, спрямовані на фінансування першочергових потреб економіки України з розвитку інфраструктури, модернізації виробництва, придбання товарів «критичного імпорту» тощо.

«Відкриваємо світу Україну. Відкриваємо Україні світ» – саме такою сьогодні Укрексімбанк бачить свою місію і, спираючись на неї, продовжує свій сталий розвиток.

на сайт банку >>

Юридичний партнер

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» є багатогалузевою юридичною компанією, що об’єднує команду висококваліфікованих юристів зі значним досвідом юридичного супроводу провідних міжнародних та національних компаній. Фірма була заснована в Києві в 2004 році. На сьогодні офіси Фірми працюють також в Одесі та Чикаго (США). Фірма входить до числа провідних юридичних консультантів згідно з дослідженням «50 провідних юридичних фірм України» та високо оцінена багатьма міжнародними професійними рейтингами (The Legal 500: Europe, Middle East and Africa, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR1000, World Tax тощо). Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» надає повний спектр юридичних послуг та успішно здійснює комплексні програми правового забезпечення діяльності цілого ряду національних та міжнародних компаній.

на сайт фірми >>

Фінансовий Партнер

Universal Bank – європейський банк, що всебічно підтримує розвиток українського бізнесу та успішно працює на ринку України вже понад 20 років. Universal Bank є частиною міжнародної європейської групи, активи якої складають 77,6 млрд євро, а ключові інвестори представлені великими компаніями Канади та США. Мета Universal Bank — надання українським компаніям ефективних банківських рішень, що сприятимуть оптимізації витрат та розвитку бізнесу в Україні.

Депозити, кредити та інші види банківських послуг. ПАТ «Універсал Банк». Ліцензія НБУ № 92 від 10.10.2011 р.

на сайт банку >>

Генеральний інформаційний партнер
 
Генеральний медіа-партнер
 
Офіційний друкований партнер
 
Інформаційна підтримка

З питань партнерської підтримки заходу просимо звертатись:

ДП «Держзовнішінформ»
Управління медіа-проектів

Перковська Аліса Олександрівна
+380 (44) 391-34-91
perkovskaya@dzi.gov.ua

Кузнецов Олексій Володимирович
+380 (50) 292-20-50
a.kuznetsov@dzi.gov.ua